
Modell LG A címről Lucky Miner Bányászat scrypt Algoritmus a maximális hashrate 11 MH/s a következő energiafogyasztás esetén 12W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 0.00 | $ 0.15 | $ 1.76 |
| Villamosenergia | $ 0.01 | $ 0.35 | $ 4.21 |
| profit | -$ 0.01 | -$ 0.20 | -$ 2.44 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 11 MH/s±10% | 12W±10% | 1.09j/MH | -$ 0.01 |
| Gyártó | Lucky Miner |
| Modell | LG |
| Más néven is ismert | Lucky Miner LG07 11Mh Doge miner |
| Feloldás | May 2026 |
| Méret | 109 x 99 x 45mm |
| súly | 370g |
| Zajszint | 38db |
| hatalom | 12W |
| Interfész | WiFi 2.4G |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |